بیست اسکریپت پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس پشتیبانی آپلود فایل

بلاگ

شرکت سیگما آلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ
شرکت سیگما آلدریچ شرکت سیگما آلدریچ ( SIGMAALDRICH ) یک شرکت آمریکایی در زمینه تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی ،علوم زیستی و بیوتکنولوژی است. این شرکت دارای بیش از یکصد هزار محصول مختلف و بیش از 9600 پرسنل در چهل کشور است. شرکت MERCK آلمان در سال 2015 این شرکت را بطور کامل خریداری کرد. فروشگاه دیجی کیمیا فروشنده محصولات شرکت سیگما آلدریچ در ایران است و آماده ارائه محصولات این شرکت به مشتریان گرانقدر .

شرکت ACROS

شرکت ACROS (آکروس) یک شرکت تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی بلژیکی-آمریکایی است.این شرکت بیش از 30 هزار محصول تولید می کند. این شرکت از زیرمجموعه های شرکت  ترمو فیشر ساینتیفیک (Thermo Fisher Scientific) آمریکا می باشد.فروشگاه دیجی کیمیا عرضه کننده محصولات شرکت آکروس در ایران است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات این شرکت می توانید به سایت WWW.ACROS.COM مراجعه کنید.

اسپکتروفتومتر

اسپکتروفتومتر یا معادل فارسی آن طیف سنج دستگاهی می باشد که شدت نور را به صورت تابعی از طول موج اندازه گیری میکند. این عمل با شکست پرتو نور به طیف طول موجها و آشکارسازی شدتها با دستگاه باردار و نمایش نتایج به صورت گراف انجام می گیرد. در حقیقت این روش با استفاده از میزان جذب نور تعیین غلظت می نماید. اسپکتروفتومترها  در نوع تک پرتوی و دو پرتوی تولید می شوند.عموما اسپکتروفتومترها .

شرکت VWR

شرکت VWR شرکت VWR (وی دبلیو آر ) یک شرکت آمریکایی تولید کننده و توزیع کننده محصولات آزمایشگاهی و تحقیقاتی با بیش از یک میلیون و دویست هزار محصول است.این شرکت دارای سابقه ۱۶۰ ساله در بیش از ۲۵ کشور دارای دفتر  و کل کارمندان آن بیش از ۸۰۰۰ نفر در کل دنیا است.دفتر مرکزی این شرکت در پنسلوانیا قرار دارد.سهام این شرکت در بورس نیویورک عرضه می شود و جزو شرکتهای برتر آمریکایی .

شرکت مرک

شرکت مرک
شرکت مرک یک شرکت آلمانی چند ملیتی هست که در زمینه تولید و فروش مواد شیمیایی،مواد دارویی و علوم زیستی فعالیت دارد.دفتر مرکزی این شرکت در دارمشتات آلمان قرار دارد و بیش از 50 هزارکارمند در  66 کشور دنیا دارد.این شرکت در سال 1668 میلادی پایه گذاری شد و قدیمی ترین شرکت تولید مواد شیمیایی و دارویی در دنیا می باشد.محصولات تولیدی این شرکت بیش از 300 هزار قلم می باشد. فروشگاه دیجی کیمیا .